Ogrzewanie miejsca pracy w warsztacie

Często, aby zaoszczędzić, w warsztacie wybierają obszary robocze, w których konieczne jest stworzenie odpowiedniej temperatury powietrza do pracy. W celu rozwiązania takich problemów opracowano promienniki podczerwieni BILUX z serii „Y”.

Problem

Nie ma sensu rozgrzewać całej przestrzeni, ale zimą nie można pracować bez ogrzewania. Opalarki nie są skuteczne, ponieważ:

  • wznosi się kurz;
  • ciepłe powietrze rozprasza się po całym pomieszczeniu, w rezultacie czego temperatura wzrasta o kilka stopni, a zużycie paliwa jest wysokie.

Rozwiązanie

Tylko promienniki podczerwieni mogą zapewnić kierunkowe ciepło, które będzie skupione w określonym obszarze. Ważny jest również czas ogrzewania, po włączeniu strefa pracy powinna się rozgrzać od 15 do 30 minut. W gamie modeli BILUX opracowano specjalne promienniki serii „Y”, które mogą rozwiązać podobne problemy.

Wynik

Aby rozwiązać ten problem, użyliśmy grzejników BILUX Y6000. Umożliwiają podniesienie temperatury na podłodze od + 5°C do + 17°C w ciągu 15 minut. W obszarze oddalonym od promiennika temperatura wzrasta tylko o 2 stopnie. Zadania rozwiązane całkowicie.

Obliczanie ciepła

Wynik

Moc Bilux

1 320

W

Tradycyjna moc grzewcza

2 037

W

Для круглосуточного отопления с высотой подвеса 3 м.

Б1000  × 1 шт.

Для отопления в рабочее время с высотой подвеса 2.5 м.

Б600  × 2 шт.

Masz jakieś pytania?

Twoja aplikacja została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Zostań sprzedawcą

Twoja aplikacja została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.
Bilux Y6000
Bilux Y6000
Zobacz
Bilux Y4000
Bilux Y4000
Zobacz